Hilton Garden Inn Tbilisi Chavchavadze
ამერიკაში სწავლაზე ოცნებობთ? შეხვდით ამერიკის საუკეთესო უნივერსიტეტებს ერთ სივრცეში! 💭 "დაინტერესებული ვარ საზღვარგარეთ სწავლით, მაგრამ არ ვიცი საიდან დავიწყო.. რომელი დოკუმენტები შევაგროვო... როგორ გავიმარტივო სავიზო პროცესი... სხვა უამრავი კითხვა მაქვს!" თუ მსგავს სიტუაციაში ყოფილხარ, მაშინ ეს შეხვედრა სწორედ თქვენთვისაა! 25 აპრილს, ჰილტონის სასტუმროში გეძლევათ შანსი შეხვდეთ და პირადად გაესაუბროთ აშშ-ის ისეთ წამყვან უნივერსიტეტებს, როგორიცაა: University of Illinois Chicago - ჩიკაგო, ილინოისი Florida International University - მაიამი, ფლორიდა Louisiana State University - Baton Rouge, ლუისიანა Adelphi University - Garden City, ნიუ-იორკი შეხვედრის ორგანიზატორია Georgian Academic Abroad შეხვედრის ფარგლებში გაიმართება პრეზენტაციის, რის შემდეგ გექნებათ შესაძლებლობა პირადად გაესაუბროთ უნივერსიტეტების წარმომადგენლებს – McCahl Murray-სა და Megan Clements-ს. ისინი მოგაწვდიან სრულყოფილ ინფორმაციას მისაღებ მოთხოვნებსა და დაფინანსების შესაძლებლობებზე, GAA-ის გუნდი კი დაგეხმარებათ სააპლიკაციო და სავიზო პროცედურებში University of Illinois Chicago - UIC არის ერთ-ერთი წამყვანი საჯარო კვლევითი უნივერსიტეტი. აშშ-ის რეიტინგით, მე-80 ადგილზეა. მდებარობს ჩიკაგოში. აქვს განსაკუთრებით ძლიერი პროგრამები: ჯანდაცვის მეცნიერებები, ინჟინერია, ბიზნესი, ურბანული დაგეგმარება. აქვს როგორც საბაკალავრო, ასევე სამაგისტრო პროგრამები. Florida International University - FIU არის ერთ-ერთი წამყვანი საჯარო კვლევითი უნივერსიტეტი მაიამიში, რომელიც ცნობილია მაღალი ხარისხის აკადემიური პროგრამებით. აშშ-ის რეიტინგით 98-ე ადგილას გამორჩეული პროგრამები: International business, hospitality and tourism management, architecture, engineering, and computer science. Louisiana State University - LSU ლუიზიანას მთავარი სახელმწიფო უნივერსიტეტია, რომელიც გთავაზობთ მრავალფეროვან საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამებს. გამორჩეული პროგრამები: ინჟინერია, ბიზნესი, მასობრივი კომუნიკაცია, აგრონომია. აღიარებულია აშშ-ის წამყვან სახელმწიფო უნივერსიტეტებს შორის. Adelphi University: კერძო უნივერსიტეტია, რომელიც ცნობილია სტუდენტზე ორიენტირებული მიდგომითა და მცირე კლასებით, რაც უზრუნველყოფს ინდივიდუალურ აკადემიურ მხარდაჭერას. შედის საუკეთესო ბიზნეს სკოლების სიაში. აქვს როგორც საბაკალავრო, ასევე სამაგისტრო პროგრამები. დასწრებისთვის საჭიროა რეგისტრაცია.
რა გელით ღონისძიებაზე?
✅ შეხვდებით წამყვანი ამერიკული უნივერსიტეტების წარმომადგენლებს ✅ მიიღებთ დეტალურ ინფორმაციას მისაღებ მოთხოვნებსა და დაფინანსებებზე ✅ გაივლით კონსულტაციას სააპლიკაციო და სავიზო პროცესებზე ✅ პირადად გაესაუბრებით უნივერსიტეტების წარმომადგენლებს

Hilton Garden Inn Tbilisi Chavchavadze
Dreaming of studying in the USA? Meet the best American universities in one place! 💭 "I am interested in studying abroad, but I don't know where to start... What documents do I need to collect... How can I simplify the visa process... I have so many questions!" If you've been in a similar situation, then this event is for you! On April 25, at Hilton Hotel, you have the chance to meet and speak directly with top U.S. universities such as: University of Illinois Chicago - Chicago, Illinois Florida International University - Miami, Florida Louisiana State University - Baton Rouge, Louisiana Adelphi University - Garden City, New York The event is organized by Georgian Academic Abroad. During the event, there will be a presentation, followed by an opportunity to speak personally with university representatives – McCahl Murray and Megan Clements. They will provide comprehensive information about admission requirements and scholarship opportunities, while the GAA team will assist you with application and visa procedures. University of Illinois Chicago - UIC is one of the leading public research universities, ranked 80th in the U.S. It is located in Chicago and has particularly strong programs in health sciences, engineering, business, and urban planning. Offers both undergraduate and graduate programs. Florida International University - FIU is a top public research university in Miami, known for its high-quality academic programs. It is ranked 98th in the U.S. Highlighted programs: International business, hospitality and tourism management, architecture, engineering, and computer science. Louisiana State University - LSU is Louisiana’s flagship state university, offering a wide range of undergraduate and graduate programs. Highlighted programs: Engineering, business, mass communication, and agronomy. Recognized among the top state universities in the U.S. Adelphi University: A private university known for its student-centered approach and small class sizes, ensuring individualized academic support. Ranked among the best business schools. Offers both undergraduate and graduate programs. Registration is required for attendance.
What Awaits You at the Event?
✅ Meet representatives from top American universities ✅ Get detailed information on admission requirements and scholarships ✅ Receive consultations on application and visa processes ✅ Speak directly with university representatives